Originaalvaruosadega varustatakse nii uusi kui ka kasutatud sõiduautosid

Originaalvaruosadega varustatakse nii uusi kui ka kasutatud sõiduautosid. ADI on Euroopas juhtival kohal varuosade tarnimises nii uutele kui ka kasutatud autodele, kuna meie peaeesmärk on varuosade ja teenuste kvaliteet.


Tarnime originaalvaruosi vastavalt Euroopa Komisjoni 31.07.2002. a. reglemendile: „Originaalvaruosad on detailid, mille kvaliteet on võrdne detailide kvaliteediga, mis on monteeritavad toodetavasse autosse ja valmistatavad juhindudes iseloomustustest ning tootestandarditest, mis on äranäidatud autotootja poolt ja rakendatavad komponentide ja varuosade tootmisele". Originaalvaruosi, mis vastavad EK reglemendi nõuetele, pakuvad enda valdkonnas juhtivad tootjad, kellega oleme sõlminud pikaajalised koostöölepingud.

Sortiment – rohkem kui 500 000 artiklit ja 200 kaubamärki. Meie varustajad tarnivad konkurentsivõimelisi ja kõrgekvaliteetseid tooteid. Meilt võite leida autode varuosi ja lisatarvikuid, vajalikke vedelikke, hooldusseadmeid ja tööriistu ning paljusid teisi tooteid.

AD kaubamärk. Ainult kõrgekvaliteetsetele ja väga kõrge kvaliteediga toodetele, mis on läbinud mitmed kvaliteedihindamise etapid, antakse AD kaubamärk.

Vaadake ka: