Veepumbakomplekt ContiTechilt

18.11.2013
Veepumbakomplekt ContiTechilt
Veepumbakomplekt ContiTechilt, mis tagab töökodade töökindluse

ContiTech Power Transmission Group valmistab täiskomplekte, mis sisaldavad lisaks hammasrihmale ning pingutus- ja juhtrullidele ka veepumpa. Seda valikut täiendatakse pidevalt. Hammasrihma väljavahetamisel tuleks sarnaselt pingutus- ja juhtrullidele välja vahetada ka veepump. Ainult sellisel viisil saate tagada süsteemi laitmatu töötamise, mis tagab kliendi rahulolu.

 

Kui veepump lõpetab töötamise pärast pingutus- ja juhtrullide ning hammasrihma väljavahetamist ülevaatuse ajal, peab sõidukijuht tasuma kogu kahjustuse eest üksinda. Remonditöökoda peaks teavitama mootorsõiduki juhti vastavast riskist. Veepumba nõuetekohane funktsioneerimine on väga tähtis. Veepump transpordib jahutusvedeliku läbi mootori veekontuuri, tagades sel viisil ühtlase töötemperatuuri. Rikkis veepump põhjustab kiiresti ulatusliku kahjustuse, mis võib hõlmata ülekuumenenud mootorit või kahjustunud veoratast kuni hammasrihma kahjustuseni. Halvima stsenaariumi korral võib see põhjustada mootoririkke.


Peale selle annavad ContiTechi komplektid remondi- ja hooldustöökodadele selle eelise, et nad ei pea osi tellima individuaalselt, ning kõik osad sobituvad täpselt üksteisega. See lihtsustab administreerimisega seotud tööülesandeid, mis hõlmavad kaupade tellimist ja vastuvõtmist, ning suurendab kindlustunnet. Samuti on kliendil võimalik saada tehnilist tuge ühest allikast, erinevate elementide jaoks on nõutav ainult üks lao asukoht ning ülekandesüsteemi kõigi komponentide väljavahetamine ühes tööetapis on kasulik majanduslikus mõttes. Nii nagu kõigi ContiTechi toodete puhul, on tõsi see, et kõik veepumbakomplekti kuuluvad osad on ka autoosade järelturu jaoks toodetud originaalseadmete valmistaja kvaliteediga.

Tänu rohkem kui 100 veepumbakomplektile katab ettevõte üle 90% kõigist tähtsatest rakendustest, milles hammasrihm käitab veepumpa. Laiaulatuslikku teavet sõiduki rakenduste kohta leidub töökodadele ja müügiesindustele mõeldud portaalides aadressil www.contitech.de/aam-en. Veebikataloog on saadaval aadressil www.contitech.de/aamcat ja toote teabekeskuses (Product Information Center – PIC) aadressil www.contitech.de/pic.

Vaadake ka: