Valige BUDWEG pidurisadulatega kvaliteet ja ohutus

18.02.2020
Valige BUDWEG pidurisadulatega kvaliteet ja ohutus
AD Baltic teatab, et meie suurele tootevalikule on lisandunud kõrkvaliteetsed Budwegi supportid ja nende varuosad.

Euroopa juhtiv tootja


Kui otsite midagi erilist, on Budweg Caliper selle küsimiseks õige koht. Budweg Caliper, mille nimekirjas on rohkem kui 4000 pidurisadulat ja 2400 varuosa, pakub nende toodete kõige laiemat valikut Euroopas. Budwegi tootevalik hõlmab kõike - käsipiduri sadulatest elektrilise seisupiduri sadulateni (EPB). Tagades varuosad 98% Euroopa autodest, on neil kindlasti ka see, mida Teie otsite.


Kvaliteetsed tooted, mis ületavad norme


Budweg Caliperis pingutatakse veelgi enam, et teha asju paremini, kui ilmtingimata vaja. Seda põhjusel, et pidurisadulatest sõltub turvalisus. Sealjuures Budweg Caliper ei tee kompromisse turvalisuse arvelt. Budweg Caliper usub oma toodetesse niivõrd, et nad murravad norme ning pikendavad oma pidurisadulate, mis on paigaldatud pärast 1. aprilli 2019*, garantiid 5 aastale.


Range kvaliteedikontroll


Kõik Budwegi pidurisadulad läbivad enne tehasest lahkumist range kvaliteedikontrolli. Miski pole olulisem kui turvalised ja usaldusväärsed tooted. Seetõttu on Budweg Caliperil ISO 9001 sertifikaat ja nende kvaliteedi tagamise menetlusi arendatakse pidevalt. Hea on olla kindel.


Loodud tugevatele põhiväärtustele


Budweg Caliperil on üks Euroopa uusimaid ja moodsamaid tehaseid, kuid äril on kindlad juured. Rohkem kui 40 aastat on nad oma valdkonnas loonud kvaliteeti ja arendanud unikaalseid oskuseid. Nad on spetsialistid. Nad toodavad pidurisadulaid kvaliteediga, mis ületab sageli OE taseme. Budweg Caliper keskendub vaid pidurisadulatele.


Küsige kogu AD Balticu võrgustikust ja www.adcat.adbaltic.ee