Valeo valikusse on lisandunud mootoritele mõeldud filtreerimistooted!

28.05.2019
Valeo valikusse on lisandunud mootoritele mõeldud filtreerimistooted!
Valeo on autotoodete tarnija, kes teeb koostööd autotootjatega üle kogu maailma.

 

Tehnoloogiaettevõttena loome me intelligentsete liikumissüsteemide uuenduslikke lahendusi, keskendudes eelkõige nutika sõidukogemuse arendamisele ja CO₂ heitkoguste vähendamisele.

 

Kontserni uuenduslik strateegia keskendub CO₂ heitkoguste vähendamisele ning nutika kasutuskogemuse arendamisele ning on seeläbi võimaldanud näha ette uusi turunõudmisi ning tugevdada kasumlikku kasvutempot. Uus Valeo on tehnoloogilisem, uuenduslikum, dünaamilisem ning tulusam.

 

Valeo eesmärk on minimeerida meie tegevuse mõju keskkonnale. Kõrgetasemelise keskkonnaohutuse tagamise ning saaste ennetamise otstarbel tuginevad meie tegevussuunised kõige rangematele ülemaailmsetele standarditele, keskendudes tootmisprotsessidele, mis avaldavad keskkonnale, mitmekesisusele, jäätmekäitlusele ja tarneprotsessidele võimalikult vähe mõju.

 

Valeo filtrid on loodud kasutajate vajadusi silmas pidades ning tagavad parima võimaliku filtreerimiskvaliteedi.

 

Valeo õhufiltrid suudavad tõrjuda kuni 40 mikroni (40 µm) suuruseid osakesi, see on  pool juuksekarva paksusest.

 

Valeo uut mootorifiltrit on äärmiselt lihtne kasutada.

 

Filtri õhusegmente on rohelise pakendi järgi kerge ära tunda. Värvikoodide kasutamine lihtsustab laohaldust ja toote tuvastamist ning on tooteosade numbrite nutika süsteemi heaks näiteks. Osade numbrid on esitatud pakendi viiel küljel. Neid on lihtne meeles pidada nii järelturuspetsialistidel kui ka kasutajatel.

 

Kutsume teid proovima Valeo filtreid kõigis AD Baltic kaubandusvõrkudes ja e-poes adcat.adbaltic.ee