Uudsus meie tootevalikus

13.08.2013
Uudsus meie tootevalikus
NARVA, autovalgustuse spetsialist

NARVA töötas välja laiaulatusliku tootevaliku, et rahuldada professionaalide vajadusi terves maailmas.

 

NARVA tooted, ühtlane kvaliteet ja töökindlus

 

  • NARVA, valgustuse spetsialist juba rohkem kui 60 aastat.
  • Põhjalik katsetamine, mis läbib tervet tootmisprotsessi.
  • Iga üksiku lambi pidev kontrollimine.
  • Vastavus katsetamise ja rahvusvahelise sertifitseerimise protsesside nõuetele, sh ISO/TS 16949, DIN EN ISO 14001, ECE 37.
  • Jätkuv investeerimine toote innovatsiooni ja uutesse protsessidesse.

 

NARVA toodete ja tootmisprotsesside kvaliteeti kontrollitakse regulaarselt vastavalt ECE* määrustele ja teistele õigusnõuetele. NARVA tootmist, samuti turustamise ja logistika protsesse kontrollitakse regulaarselt kaasaegsete rahvusvaheliste ISO** tehniliste standardite abil. ECE on koostanud autotööstusele ja selle tarnijatele rahvusvahelised juhised eesmärgiga vähendada kaubandustõkkeid ja suurendada liiklusohutust. Tooteid, mis ei vasta ECE nõuetele, ei saa Euroopas müüa. NARVA tooted vastavad ECE määrustele 37 ja 99, mis sisaldavad norme hõõglampidele, sealhulgas mõõtmistele, valgusvoole ja võimsusele. ISO/TS 16949 on tõend, mis kinnitab meie NARVA tootmise, turustamise ja logistika stabiilsust ja ohutust.

Enam kui 60 aasta pikkune kogemus ja oskusteave on aluseks kõigile NARVA valgustuslahendustele. NARVA teostab pidevalt katseid auto valgustustoodete osas, et veelgi tõsta toote kvaliteeti ja tagada selle ühtlus. Kõigi kvaliteedikatsete läbimine tagab kõigi NARVA toodete töökindluse.

Vaadake ka: