Programm “PARTNER+”

Programm “PARTNER+”
Võttes arvesse praegust olukorda ja raskusi, millega Baltimaade autotööstuse esindajad kokku puutuvad, tutvustab AD Baltic programmi PARTNER +, mille eesmärk on aidata kaasa autotööstuse ahela säilitamisele ja stabiliseerimisele ning võimalike uute väljakutsete ettevalmistamisele aastal 2020.

Lugupeetud partner!


Rohkem kui 30 tegutsemisaasta jooksul oleme oma meeskonda kogunud üle 400 spetsialisti ja üle 30 000 professionaalse kliendi, Baltimaade autoremonditööstuse partnereid. Tänu pidevale tööle professionaalsete partneritega, pidevale parendamisele meie ettevõte üha täiustab end, kohanedes turu vajadustega. Seeläbi aitame oma partneril - Sinul - kasvada ja täiustada oma äritegevust. Olles suurim erakapitaliettevõte, kes pakub Baltikumis autoremondi spetsialistidele B2B-teenuseid, mõistame tänapäeva probleeme ja väljakutseid paremini kui keegi teine.


Soovides mõista COVID-19 pandeemia esimese laine tekitatud tegelikku kahju Baltikumi autoremonditurul ja joonistada eesootavate tulemuste võimalikke stsenaariume, oleme loonud mitmeid uuringuid ja läbi töötanud palju andmed. Autoremonditööstus on tihedalt seotud tööstusharu, kus iga keti lüli on võrdselt oluline, sõltumata suurusest. Kõiki ahela katkestusi või talitlushäireid saavad kõik osalised peagi tunda. Näide: BOSCH (tootja), kelle müügitulu on üle 70 miljardit euro, ei saaks toota (näiteks kui tooraine ei oleks COVID-19 tõttu saadaval); või kui AD Baltic (turustaja) ei suuda vedu korraldada (kui näiteks riigipiir oleks suletud); või kui kutsetöökoda (B2B professionaalne paigaldaja) ei töötaks (kui näiteks pandeemia ajal valitsus seda ei lubaks).


Lõplik uurimus praeguse turuolukorra kohta näitab, et olenemata ettevõtte asukohast või ettevõtte suurusest said kõik COVID-19 esimese laine ajal tunda olulist rahalist kahju.


Võttes arvesse antud aspekte ja mõistes, et suuremal osal selle ettevõtte (autotööstuse remondiettevõtete) esindajatest on valitsuselt raske abi saada, otsustasime pühendunud PARTNERina toetada kohalikku äri (Leedu, Läti, Eesti) 2020. aastal nii palju kui võimalik.


Programm “PARTNER +” on pühendatud teile, kallis PARTNER - et saaksite uuesti teele asuda, oma ettevõtet tugevdada ja valmistuda (kui vaja) selleks, mis tulekul.


 

Lugupidamisega

AD Baltic meeskond