Meistrite liiga veebruarikuised tulemused

28.03.2019
Meistrite liiga veebruarikuised tulemused
Ettevõtte AD BALTIC partneritel läks selle aasta veebruaris hästi. AD raha hulk saavutas rekordkoguse ja võitjad said esimest korda auhindadeks nädalavahetused spaas. Palju õnne!

Rohkem AD raha!

Ligikaudu 200 partnerit teenisid veebruaris AD raha, aga kogusumma oli mõnevõrra suurem. Selle põhjuseks on asjaolu, et suuremad partnerid hakkasid hiljuti huvi tundma AD raha vastu – nad tellivad rohkem ja see suurendab nende auhinda. Aga väiksemad garaažid ja remonditöökojad ei jää neist maha. Võitjatest ligikaudu 110 olid leedulased, ligikaudu 50 lätlased ja ligikaudu 40 eestlased. Kontrollige alati oma AD raha kontot, et näha, kui palju olete teeninud.

 

Spaakeskustes pääsmed veebruaris

Veebruaris läbis Meistrite liiga teise etapi viiendiku võrra vähem partnereid kui jaanuaris – ainult 50. Ent see oli esimene kord, kui võitjad said pääsmed spaakeskustesse. Auhindade hulgas oli ka meelelahutuskomplekt. Palju õnne! Meil on väga hea meel ja me tunneme väikest kadedust.

Siin on mõned meeldivad hetked auhindade üleandmisest.

 

 

iPhone’i võitjad


Palju õnne kõigile neljale iPhone’i võitjale! Me oleme uhked oma Žemaitija partneri üle, kes andis lahkelt teed lätlastele, aga seejärel ühines veebruaris e-poega ADCAT, vajutas gaasi ja kõndis minema oma kolmanda iPhone’iga! Mõned partnerid olid keeletud – kuidas see on võimalik? Asi on väga lihtne: nad võitsid, sest tellisid kõik vajaminevad sõidukite varuosad AD Balticust. Teised kaks leedulast võitsid iPhone’id esimest korda. Läti esindaja Liepajast võitis oma teise iPhone’i, kui tuli välja, et novembrikuu võitja osutus võlgnikuks ja diskvalifitseeriti. See oli hetk, kui lätlased haarasid kinni võimalusest ja neil õnnestus saada teine iPhone. Palju õnne!

 

 

Märtsikuuks on järel veel neli nutitelefoni. Kas teile meeldiks saada üks endale?

 

Finaalid on juba kätte jõudnud! Varsti valime välja võitjad!

Meistrite liiga finaalid on ukse ees ja varsti saame teada, kes viib omale koju uhiuue Renault Clio. Lätlased saavad teada esimesena, sest vastavalt Läti seadustele ja loterii-eeskirjadele võtab põhimäng vähem aega ja võitja tuleb selgitada kiiremini, mis tähendab, et meil on õnnelik lätlane teada enne märtsikuu lõpptulemusi.

Pange tähele, et autode võitjad selguvad juhusliku valiku teel, seega on kandidaadiks iga AD Balticu partner, kes on tellinud vähemat ühe kampaaniatoote. Igal konto number on uus loteriipilet. Oma põhimängu piletite arvu ja AD rahasumma teadasaamiseks logige sisse e-poodi ADCAT, võtke ühendust oma müügijuhiga või helistage AD Balticu kõnekeskusesse numbril  +372 5103895.