Mecarm-uus kaubamärk AD Baltic sortimendis

25.07.2016
Mecarm-uus kaubamärk AD Baltic sortimendis
AD Baltic käivitab Itaalia Mecarm brändi

Suur valik tooteid, mis on loodud ja toodetud Itaalias, investeeringud tehnoloogilisse innovatsiooni ja logistika efektiivsusesse. Need on Mecarmi tugevad küljed; tegemist on Campania piirkonna ajaloolise ettevõttega, mis pole kunagi lõpetanud arenemist. Ettevõtte omanik ja looja hr. Pasquale Errico räägib sellest lähemalt.

„Me kavandame ja toodame oma tooteid Itaalias meie Caserta tehases,“ räägib ettevõtte omanik ja looja hr. Pasquale Errico. Ettevõte on spetsialiseerunud autode sidurite tootmisele ja seda pärast 15 aastat uuringuid ja teadustööd; ettevõttel on selja taga juba kolmkümmend aastat kogemust lehtmetalli vormimises ja täppisvormide tootmises. Tehas annab tööd 80 inimesele, selle umbes 6000 ruutmeetri suurune kogupindala on mõeldud tootmiseks ja 600 ruutmeetrit kontoritele. Hr. Errico jätkab: „Mitte ainult tootmine ei ole täielikult Made in Italy, vaid ka kogu varustus kuulub Mecarmile. Tugevus, mis annab suure konkurentsieelise. Tegelikult võime välja tulla uue tootega kahekümnepäevase tähtaja jooksul. Meie insenerid töötavad välja osa ja seejärel me teeme tootmisvormi ja vormime need osad“. Konstruktsiooniühiku tugevus on kindel kombinatsioon spetsialiseerunud tehnilisest personalist, kes on koolitatud ja spetsialiseerunud sellele juba palju aastaid, ja tootmistehnoloogiaid.

Hetkel tagavad turunõudluse katte valikusolevad enam kui 800 komplekti. „Näitlik arv, kuna see pidevalt uueneb tänu uute rakenduste pidevale tootmisele ja arendamisele“.

Mecarm 1Mecarm 2Mecarm 3

Pidev teadustöö

Investeeringud uuringutesse ja teadustöösse moodustavad umbes 5 protsenti kogukäibest. Labori kontrollsiduritel on kontrollmasinad, mida juhivad arvutid, mis on suutelised läbi viima ketta ja sidurimehhanismide keerukaid teste staatilistes tingimustes või väsimuse ajal ning andma kogu vajaliku informatsiooni, et hinnata valmistoote kvaliteeti. Testimisprotsess on ühendatud tootmisega, mis võimaldab meil kõikide toodete 100% testimise.

Kiire teenindus ja efektiivne logistika

Äärmiselt lühikesed tarneajad ja laohoone, mis mahutab üle 50000 sidurikomplekti. „Me sõltume teenindusest. Kuigi meie organisatsiooni meeletult palju investeeritud ja toimub pidev voogude järelevalve. Kuid tänapäeval on tegemist olulise aspektiga, et konkureerida suureneva nõudlusega turul, kus tegijad reeglina kalduvad vähendama inventari. Meie strateegia – sõnab hr. Errico – läheb ehk üldreeglitele vastu, kuid me usume, et nii on vajalik jätkata. Tänu ka struktuurile, mida me aastate jooksul oleme planeerinud ja laiendanud, mis suudab toetada sellist efektiivset logistikat. Laohoone on Mecarmi süda, kus on toormaterjalid, poolviimistletud  ja valmis tooted ja selle mahukus, väärtust silmas pidades, ulatub 50%-ni ettevõtte käibest. Me oleme tänapäeval internetis – tänu TecDoc ja Inforcambi platvormidele jõuame välismaiste ja  omamaiste klientideni - ja meil on elektrooniline kataloog, mille kasutamine aitab veebilehe külastajatel olla meie toodete rakendustest teadlikud“.