KAVO BV on üks Business Success Award 2016 auhinna nominentidest

21.11.2016
KAVO BV on üks Business Success Award 2016 auhinna nominentidest
KAVO BV on üks Business Success Award 2016 auhinna nominentidest. KAVO BV pälvis Business Success Award 2016 auhinna järelturu kategoorias 1. koha ning on üks nominentidest võitmaks Business Success Award 2016 auhinda.

Kaubamärk KAVO BV on ülemaailmne Jaapani ja Korea autode varuosade tarnija. KAVO valikust leiab üle 30 tootegrupi ning nende kliente võib leida enam kui 55 riigist üle maailma. Sel aastal tähistas ettevõte oma 30ndat edukat tegutsemisaastat.

 

Ettevõtte sai suure tunnustuse osaliseks, võites Hollandis jagataval Business Succes Award´i auhinna järelturu kategoorias 1. koha. Lisaks on KAVO BV üks nominentidest võitmaks Business Succes Award 2016 auhinda. KAVO sõnul on nende tööle kaasa aidanud pidev klientidele keskendumine, innovatsioon ning kvaliteet.

 

NBSA (Nationale Business Success Award Instituut) ülesandeks on igal aastal välja selgitada parimad ettevõtted ning lõpuks valida nende hulgast parim igas kategoorias. Kõik kategooria võitjad on esitatud nominentidena võitmaks Business Success Award 2016 auhinda. National Business Success Award on suurim auhind Hollandis, mida ettevõtetele jagatakse.


Ametlikku KAVO BV poolt avaldatud inglisekeelset pressiteadet saab lugeda siit