Intact akud – parim valik mootorratastele

05.04.2020
Intact akud – parim valik mootorratastele
AD Balticul on hea meel teatada, et meie tootevaliku hulka kuuluvad nüüdsest Intact akud – kvaliteetne kaubamärk mootorratastele ja teistele väikesõidukitele.

Intact on tuntud kaubamärk Saksamaal, tõenäoliselt parima hinna-kvaliteedi suhtega siinkandis ja suurepäraste kasutusvõimalustega tootesari.


Intact akude tüübid:


  • Classic – kuivelemendiga aku, happepakiga. 6V ja 12V, usaldusväärne käivitusvõimsus suurepärase hinnaga. Regulaarse hooldusega pikk eluiga.

  • AGM – kuivelemendiga aku, happepakiga. Hooajaliseks ja lühikestel vahemaadel kasutamiseks. Suurepärane käivitusvõimsus isegi osaliselt laetuna.

  • SLA – pitseeritud AGM aku. Kasutamiseks valmis. Hooajaliseks ja lühikestel vahemaadel kasutamiseks. Vibratsiooni suhtes vähem tundlik. Klaaskiust matti imendunud elektrolüüdiga akut võib kinnitada isegi mittehorisontaalsesse asendisse.

  • GEL – täidetud geeli vormis elektrolüütide seguga. Kasutamiseks valmis. Mõeldud hooajaliseks kasutamiseks. 30% rohkem võimsust kui sama suurusega traditsioonilisel akul. Kestab isegi rohkem laadimisi kui AGM või SLA akud.