Hankooki Akud on Tagasi!

29.06.2023
Hankooki Akud on Tagasi!
Hankook Tire & Technology asutas oma Energy Solutioni (ES) peakorteris Frankfurdis uue tütarettevõtte nimega Hankook & Company ES, et kiirendada ettevõtte akuäri dünaamilisel Euroopa turul.

Ettevõte on valinud Frankfurdi strateegiliseks asukohaks, kuna linn on Euroopa raudtee- ja ülemaailmse lennutranspordi oluline sõlmpunkt. Selle logistilise eelisega soovib Hankook luua oma esmaklassiliste akude jaoks tõhusa tarneahela ja laiendada oma äritegevust Euroopas. Alates 2019. aastast on ettevõttel kontor Frankfurdis.


Hankook & Company tütarettevõte Hankook Tire tarnib muuhulgas originaalrehve Saksa premium-autotootjatele nagu Audi, BMW, Mercedes-Benz ja Porsche ning on märkimisväärne kasv Euroopa turul – valdusfirma loodab siin sünergiaefekte. uus tütarettevõte.


Hankook & Company ES tarnib laias valikus Hankooki kaubamärgiga energiasalvestussüsteeme. Portfellis on AGM (absorbent Glass Mat), EFB (Enhanced Flooded Battery) ja MF (hooldusvaba) akud, mis vastavad autosektori kõrgetele nõudmistele. Hankooki AGM akud pakuvad parimat hinna ja kvaliteedi suhet start-stop ja esmaklassiliste sõidukite jaoks. Hankook EFB akudel on täiustatud MF-tehnoloogia, mis sobib ideaalselt algtaseme start-stopp-sõidukite jaoks. Lisaks pakuvad uued Hankook MF akud parima sõiduomaduse saavutamiseks pidevat energiavarustust kõikides ilmastikutingimustes. Kõik kolm toodet on varustatud ka täiustatud X-Frame tehnoloogiaga, mis suurendab vastupidavust ja parandab mootori käivitamist.


Alates MF aku turuletoomisest 1982. aastal on Hankook & Company ES Business Headquarters oma uurimis- ja arendustegevust pidevalt laiendanud. 2005. aastal tõi ettevõte Koreas esimesena turule AGM-aku start-stopp-süsteemi jaoks. Hankook & Companyl on kolm tootmisrajatist ning uurimis- ja arenduskeskus ning nelja ülemaailmse müügikoha kaudu USA-s, Aasias ja Euroopas tarnitakse ligikaudu 450 klienti 100 riigis.


AD Balti pakub uhkusega teile pärast mitmeaastast pausi uuenenud Hankooki akude valikut. Uue logistikakeskuse ja esinduse avamisega Frankfurdis siseneb Hankook turule uuenenud, selge brändipoliitika ja ambitsioonikate arengueesmärkidega Euroopas. Näeme nende akude vajadust ja potentsiaali Balti riikides ning ootame ambitsioonikaid tulemusi.


Lisateabe saamiseks selle eripakkumise kohta võtke meiega ühendust telefonil +372 5103895 (I – V, 8.00–17.00) või e-posti teel tellimused@adbaltic.ee.