CS Germany

14.02.2019
CS Germany
Ettevõttel AD BALTIC on heameel teada anda uute toodete saabumisest – juba niigi laiale tootevalikule lisandub uusi – CS Germany keerdvedrud ja lehtvedrud.

Saksa vedrud – kõrgeim kvaliteet viimaks AD Balticu tootevalikus!


Ettevõttel AD BALTIC on heameel teada anda uute toodete saabumisest . Juba niigi laiale tootevalikule lisandub uusi - CS Germany keerdvedrud ja lehtvedrud. Parim Saksa kvaliteet, pika 10-aastase garantiiga autode varuosadele. Keskmise hinna eest saate kõrgeima kvaliteediga toote! Tellimusi saab esitada alates veebruarist kõigis AD Baltic kaubandusvõrgustikes.

 

CS Germany toodab ja turustab üle 3000 erinevat liiki vedrusid


CS Germany vedrud sõidukite vedrustussüsteemidele – OEM kvaliteediga spiraalvedrud 10-aastase tootjagarantiiga. CS Germany toodab ja turustab üle 3000 erinevat liiki vedru rohkem kui 50 000 modifikatsiooni jaoks. Keerdvedrud/silindervedrud, optimeeritud minibloc-tüüpi vedrud, külgkoormuse vedrud (banaanikujulised vedrud), C-vedrud.

 

 

 

 

 

 

 

10-aastane tootjagarantii kinnitab toodete parimat kvaliteeti


CS Germany toodab vedrusid, kasutades kõige uuemat tootmistehnoloogiat -tipptasemel CNC automaatsetel pealekerimismasinatel. Infrapuna kuumtöötlemisseadmed, CNC lihvimismasinad ja täisautomaatsed CNC faasimis- ja termofikseerimismasinad samuti ka tipptasemel korrosioonikaitse tehnoloogia tagavad kõrge kvaliteedi. CS Germany kulude täpne jälgimine võimaldab enneolematut hinna ja kvaliteedi suhet.

 

 

 

 


Kõik vedrud on tähistatud partii numbriga ja pakendatud ühekaupa kvaliteetsesse kartongpakendisse, millel on ettevõtte mitmevärviline logo. Lisaks on kaasas sildid individuaalsete vöötkoodidega. 300 000 püsivalt ladustatud vedru parandavad kahtlemata toote kättesaadavust ja lühendavad tarneaegu. Tellimuste täitmine 98%, võimaldab Teil oma ladustamiskulusid vähendada.

 

Proovige CS Germany uusi tooteid ja üllatage oma kliente, kes soovivad parimat kvaliteeti mõistliku hinnaga.