Boschi salongiõhufiltrid: usaldusväärne lahendus allergikutele

28.05.2019
Boschi salongiõhufiltrid: usaldusväärne lahendus allergikutele
Õietolmu suhtes allergiliste inimeste jaoks on vesised ja ärritunud silmad ning pidev aevastamine tülikad kevadekuulutajad.

Need allergiad ei ärrita sinu organismi mitte üksnes väljas liikudes, vaid ka autoga sõites. Tehnoloogia- ja teenusepakkuja Bosch pakub võimalust kergemalt hingata: kõik allergeenid, bakterid ning peened tolmuosakesed peatatakse tõhusal moel enne autosalongi jõudmist. Boschi salongiõhufiltrid kaitsevad kõige olulisemaid – juhti ja reisijaid.

 


Maailma juhtiv tehnoloogia- ja teenusepakkuja Bosch pakub kolme erinevat liiki esmaklassilisi salongiõhufiltreid, mis sobivad ligikaudu 160 miljonile sõidukile Euroopas:

 

  • Bosch FILTER+ salongiõhufiltritel on allergeene ja baktereid tõrjuv toime, tänu millele püüab filter peened tolmuosakesed ja muud ohtlikud allergeenid kinni pea 100% ulatuses. Eriline allergeene tõrjuv kiht neutraliseerib allergeenid ning kõrvaldab need ühes bakteritega jäädavalt. Ülipeenest mikrokiust kiht püüab kinni pea 100% peenetest tolmuosakestest (kuni 2.5μm) ning lisaks ka tahma ning õietolmu. Aktiivsöekiht neutraliseerib ohtlikud ja ebameeldivad lõhnad ning gaasid.
  • Boschi aktiivsöega salongiõhufiltrid on varustatud aktiivsöekihiga, mis neutraliseerib ohtlikud ja ebameeldivad lõhnad ning gaasid. Ülipeenest mikrokiust kiht filtreerib tõhusalt peened tolmuosakesed, tahma ning õietolmu.
  • Boschi harilikud salongiõhufiltrid tagavad autos puhta ja värske õhu. Ülipeenest mikrokiust kiht filtreerib tõhusalt peened tolmuosakesed, tahma ning õietolmu.

 

Iga Boschi salongiõhufilter on valminud äärmiselt täpse toomisprotsessi tulemusena. Boschi filtrid vähendavad märkimisväärselt tolmukoguseid, kaitsevad kliimaseadet ning parandavad nähtavust.  Soetades Boschi sõidukisalongi õhufiltrid, saate mureta nautida selle kasusid, kuna kõik salongifiltrid on juhendi abil lihtsasti paigadatavad.

 

Bosch soovitab vahetada salongiõhufiltrit iga 15 000 km järel või kord aastas.

 

 

AD Balticu laias kaubavalikus on mitmeid reisijate tervist kaitsvaid tooteid. Proovige uusi Boschi salongiõhufiltreid, mis on saadaval kõigis AD Balticu esindustes ning veebipoes adcat.adbaltic.ee