BGA - uudis meie sortimendis

13.11.2014
BGA - uudis meie sortimendis
Originaalseadme kvaliteet

BG Automotive kuulub järelturu divisjonina British Gaskets Groupi, mis on juhtiv originaalseadmete vahetihendite ja mootori komponentide tootja, samuti suurturustaja paljudele maailma sõidukitehastele ja tööstusettevõtetele.

 

BG Group asutati juba 1929. aastal ning tänapäeval ulatub ettevõtte aastakäive üle 200 miljoni GBP. Tegutsedes originaalseadmete tarnijana 10 tehasega 9 tööstusharus, toodab BG Group aastas üle 28 miljoni toote.

 

BG Automtive on järelturu divisjon, kes müüb oma tooteid Suurbritannias ja tegutseb eksportijana, varustades 1., 2. ja 3. tasandi originaalseadmete tarnijana selliseid tootjaid nagu BMW, Lotus, Ford, Aston Martin, Rolls Royce, General Motors, Honda, Mitsubishi Motors, Jaguar, New Holland, Hoover, BOSCH, Delphi, Perkins, Sogefi.

 

BG Automotive eesmärk on varustada autotööstuse järelturgu täieliku valiku originaalseadmete kvaliteediga mootoriosade ja komponentidega. See saavutatakse tänu suurte kogemustega meeskonnale, kes töötab Suurbritannias Swindonis asuvas peakontoris ja laos.

 

BGA tooteid rohkem kui 35 000 viitega tohutule arvule autotööstuse rakendustele peetakse ühtedeks parimateks Euroopas.

 

BGA tarnib tervet valikut kvaliteetseid järelturu autoosi, komplekte ja komponente, mida saab turustada terves maailmas. Ettevõtte eesmärk on varustada töökojad järelturu toodetega, mis vastavad originaalseadmete kvaliteedile.

 

Innovaatilise ja tulevikku suunatud mõtlemisega ettevõttena töötab BGA kõvasti selle nimel, et pakkuda meie klientidele uusimaid, kõige täiuslikumaid ja parima kvaliteediga järelturu tooteid, püsides alati sammu võrra ees kiiresti muutuval autoturul.

 

BGA toodete täielik nimekiri hõlmab peamiselt kõiki mootori komponente, mida AD Baltic tarnib nii suures ulatuses kui võimalik. Samal ajal võite valida ülekanderihma komplekte koos veepumbaga või ilma selleta ja nukkvõlliketi täiskomplekte kõige populaarsematele rakendustele oma piirkonnas.

 

BGA toodete täieliku valiku leiate ADeCAT-ist või elektroonilisest tootekataloogist veebilehel http://catalogue.bgautomotive.co.uk/.

Saadavalolevate BGA toodete täieliku valikuga tutvumiseks sisenege www.bgautomotive.co.uk.

Vaadake ka: