AD Sverige AB laieneb!

28.11.2017
AD Sverige AB laieneb!
AD Sverige AB-d on 2018. aastal ees ootamas paljud põnevad uuendused!

AD Sverige AB laieneb ja kolib  Jönköpingi, mis omab paremat  geograafilist asukohta.  Uuele ja paremale asukohale on valmimas  kaasaegne ladu, tänu millele pareneb ettevõtte klienditeenindus.

 

Praegune  7000 -suurune laopind laieneb 20 000 -le. Uus ladu on projekteeritud klienditeenindusega ühele tasapinnale, et muuta tellimuste haldamine efektiivsemaks.

 

Kuna Rootsi näol on tegemist rahvastiku rohke riigiga, on eelpoolmainitud tsentraliseerimine  vajalik, et olla lähemal oma klientidele. Uus ladu hakkab hoiustama ligikaudu 150 000 toodet , mis pakub  tugevamat konkurentsi turul.

 

Uute laoruumide kasutuselevõtuga  avatakse uus klienditeeninduse osakond, mis suurendab ja parendab klienditeeninduse kättesaadavust.

 

Samal ajal on AD Sverige läbimas viimast katsefaasi seoses meie uhiuue ajakirjaga. Kindlustamaks maksimaalset paindlikkust ning kontrolli, on kogu kataloogi koostamisel kasutatud uusimat .NET kernel/ReactJS tehnoloogiat ning Enterprise Resource Planning System´it (Ettevõtte Ressursside Planeerimise Süsteem), millesse on integreeritud ka kauplused ja töökojad.