AD Baltic suhtub kõikidesse turvameetmetesse vastutustundlikult ja tõsiselt

16.03.2020
AD Baltic suhtub kõikidesse turvameetmetesse vastutustundlikult ja tõsiselt
Meie, AD BALTICi grupp, oleme võtnud kõik vajalikud meetmed ja oleme nii palju kui võimalik valmis viiruste ennetamiseks ja majanduse aeglustumiseks.

Lugupeetud partnerid, kolleegid, sõbrad!

 

Sel raskel ajal seisavad kõik rahvad, ettevõtted ja kõik isiklikult silmitsi meie aja suurima väljakutsega. Samal ajal peame tegelema mitme tohutu probleemiga, milleks keegi meist polnud valmis. Esiteks on viirus COVID-19 põhjustanud terviseohtu, hirmutanud ja põhjustanud suurt avalikku paanikat ning loodame, et tänu meie valitsuste kiirele ja professionaalsele reageerimisele see oht peatatakse ja kõrvaldatakse nii kiiresti kui võimalik. Selle majanduslanguse tagajärjed on palju tõsisemad. Viiruse vastu võitlemiseks võetud meetmed on laastanud maailmamajandust ja lõplikud tagajärjed selguvad alles mõne nädala või kuu pärast. Meie partnerite hulka kuulub suur arv eraettevõtteid - kes on praegu kõige haavatavamad ja kaitsetumad.


Meie, AD BALTICi grupp, oleme võtnud kõik vajalikud meetmed ja oleme nii palju kui võimalik valmis viiruste ennetamiseks ja majanduse aeglustumiseks.

 

COVID-19 jaoks:


Meie ärimudel on alati olnud B2B (töötame ainult teiega kui professionaalid) ja umbes 95% kogu meie müügist toimub eemalt (E-pood, AD Cat või telefonikõned). Umbes 95% kaupadest tarnitakse otse teile - seega olime selles vallas juba võimalikult palju ette valmistunud.


Järgnevalt tutvustatakse COVID-19 vastu võitlemiseks võetud meetmeid: Meie kesklao vahetused on jagatud väikesteks rühmadeks, mis on eraldatud osadeks, millel pole üksteisega otsest kontakti, et vältida massikogunemisi; Meie klienditeenindusosakondade meeskonnad koosnevad 3-5 töötajast, eraldatud ~ 500 ruutmeetrisel alal. Meie transpordi autode juhid on 95 % ajast teel- kiirete sisse-välja tarnetega. Kõigile töötajatele, kellel on võimalus kodust tööd teha, on antud võimalus seda teha. Kõik töötajad on varustatud sanitaartarvete ja täiendavad ohutuskomplektidega. Arvesse võeti ka valitsuse soovitusi isoleerida välismaalt tagasipöördujad (hiljuti reisinud töötajad) või teised suurenenud nakatumisohuga töötajad.

 

Majanduse aeglustumine:


Kohaliku Baltikumi kapitaliettevõttena mõistame, et kuigi valitsus teeb kõik, mis nende võimuses, langevad seniks kõik probleemid meie endi õlule. Seetõttu teeme kõik endast oleneva tagamaks, et kõik meie protsessid, toimingud, tarned ja tööaeg on pidevad, et toetada teid kui kohalikku ettevõtjat. Üritame toetada ka kohalikke toitlustuse pakkujaid, tellides töötajatele toidu kohaletoimetamist kohalikest väikeettevõtetest, luues positiivse näite, et peame kõigepealt üksteist aitama.


Lisaks kinnitatakse eelarve meie ettevõtte töötajatele, kes seisavad silmitsi probleemidega suletud koolide, lasteaedadega - pakkudes lapsehoiuteenust, mis võimaldab neil jätkata tööl käimist.

 

#NoToCorona #NoToEconomicCrisis

#ADBalticTeam