AD Baltic on laiendanud oma valikut professionaalsete Yuasa akudega

07.01.2021
AD Baltic on laiendanud oma valikut professionaalsete Yuasa akudega
Ettevõttel "AD Baltic" on hea meel teatada, et nüüd on meie tootevalikus "Yuasa" kaubamärgi kõrgeima kvaliteediga akud

Yuasa 1918 - asutaja Shichizaemon Yuasa alustas uurimistööd metallide elektrolüüsi valdkonnas. Esmakordselt 1981. aastal asutatud Euroopas asutati Swindonis Yuasa Battery Sales (UK) Ltd (YBSUK), et müüa ja levitada tööstusakusid Ühendkuningriigis ja Iirimaal.


GS Yuasa Europe tootevalikusse kuuluvad kõige tunnustatumad, tõestatud ja kvaliteetsemad akutooted, mida kasutatakse mitmesugustes auto-, mootorratta-, tööstus- ja avariitoiteallikates.


GS Yuasa on üks maailma suurim pliihappe- ja liitiumioonaku (liitiumioon) aku tootjaid. GS Yuasa Battery Europe Ltd on üle 30 aasta olnud juhtiv akutarnija Euroopas ning kvaliteet, jõudlus ja töökindlus on ettevõttele number üks.


GS Yuasa tarnib jaotuskeskuse (Swindom (Suurbritannia) ja Jönköping (Rootsi) kaudu) kaudu täielikku tootevalikut, suurendades kättesaadavust aastaringselt ja parandades praegust tarneaega.


GS Yuasa Group koosneb 65 tütarettevõttest ja 33 harukontorist üle maailma. Üle 100 aasta on GS Yuasa loonud pidevalt tipptasemel energiasalvestuse lahendusi kooskõlas „innovatsiooni ja kasvu“ filosoofiaga ning on ennast tõestanud auto- ja tööstusakude valikul number üks.


Lisaks standardsele pingele (V), võimsusele (Ah) ja külmale väntvoolule (A) on kõigil Yuasa autoakudel äsja kasutusele võetud Euroopa standardi EN50342-1 / 6 jõudlusmärgistus. Selle vahemiku kõiki akusid on jõudluse määramiseks põhjalikult testitud. Pärast mitmete rangete katsete läbimist on iga aku saanud järgmiste kriteeriumide alusel klassifikatsiooninumbri ja on märgitud igale tootele.


• Veekadu: nimiväärtus W1 - W5. Võime niiskust hoida. Mida paremini aku töötab, seda vähem vett see töö ajal kaotab.

Laadimise hoidmine: nimiväärtus C1 - C2. Aku võime salvestada keemilist energiat (laengut), kui seda ei kasutata.

Vibratsioonitase: nimiväärtus V1 - V4. Aku füüsiline võime taluda vibratsiooni potentsiaalselt kahjustavaid mõjusid.

Vastupidavus: nimiväärtus E1 - E4 (ainult tavaliste tüüpide puhul). Võime katkematult vastu pidada korduvatele laadimis- / tühjendamistsüklitele kuni 50% tühjendussügavuse.

Mikrotsükkel: nimiväärtus M1 - M3 (ainult EFB ja AGM tüüpide puhul). Aku võime pakkuda energiat mootori taaskäivitamiseks pärast sagedasi seiskumisi, selle võime pärast laengut täiendada ja vastu panna madalate koormuste impulsside vananemisele.


Need märgised leiate ka igalt akult.


Küsige kogu AD Balticu võrgustikust ja www.adcat.ee