AD Baltic AS-i maikuus 2017 a toimunud koolitused

31.05.2017
AD Baltic AS-i maikuus 2017 a toimunud koolitused
Loe lähemalt 2017. a maikuus AD Baltic AS-i poolt korraldatud koolituste kohta!

2017. aasta maikuu oli nii meie klientide kui ka meie endi jaoks koolitusterohke kuu. Pakkusime oma klientidele võimalust osaleda koguni kolmel tehnilisel tasuta koolitusel. Aset leidsid nii TRW, ContiTechi kui ka MONROE koolitused. Sel korral toimusid kõik koolitused Tallinnas, hotellis ORU!

 

23.05.2017 leidis aset TRW koolitus. Koolitajateks olid Sergey Khorkov (müügi- ja turundusjuht) ning Victor Lebedev (tehniline tootejuht). Koolitus toimus vene keeles tõlkega eesti keelde. 
Koolituse kestuseks kujunes umbes 7 tundi, mille sisse mahtusid lühikesed puhkepausid ning lõuna. Koolitus oli jagatud 4 erinevasse kategooriasse. Koolituse esimeses osas keskenduti TRW kui varuosade tootja ning TRW toodete tutvustamisele. Teises osas räägiti TRW pidurivedelikest ning garantiitingimusest. Kolmandas osas anti ülevaade erinevate varuosade paigaldusmeetoditest ning neljandas osas tutvustati piduripatjade korrektset paigaldust.

 

Pildil paremal: Sergey Khorkov/müügi- ja turundusjuht
Pildil vasakul: Victor Lebedev/tehniline tootejuht

 

 

24.05.2017 toimus ContiTechi koolitus. Koolitajaks oli Doug Rennie (tehniline abi autotööstuse järelturul). Koolitus toimus inglise keeles tõlkega eesti keelde. ContiTechi koolitus ei olnud küll ajaliselt pikk, kuid see-eest vägagi tehniline. Kohale oli toodud umbes 100 kg kaaluv automootor, mille abil koolitaja demonstreeris kõikide hammasrihmade osade, lisaseadmete rihmade ning pingutusrullide vahetamist. Koolitaja seletas lahti kõige sagedasemad vead, mida iga komponendi vahetamise juures tehakse ning loomulikult jagas ta ka soovitusi ning näpunäiteid. Tutvustati ka vajalikke tööriistasid, mida antud tööde teostamiseks vaja läheb.

 

Pildil: Doug Rennie/tehniline abi autotööstuse järelturul

 

 

31.05.2017 korraldasime Monroe koolituse, mis kestis samuti umbes 7 tundi koos lühikeste pauside ning lõunasöögiga. Koolitajaks oli Heikki Parviainen (Metropolia UAS-i vanemkoolitaja). Koolitusel räägiti kahest erinevast brändist - Walker ning Monroe.
Walkeri osas keskenduti heitgaasidele ja seadusandlusele. Räägiti lähemalt katalüsaatorist ning lambda andurist; lämmastioksiididest ning nende vähendamisest; diisli heitgaasidest ning DPF filtrist.
Monroe osas räägiti vedrustuse osadest, jagati juhendeid amortisaatorite edukaks paigaldamiseks ning tutvustati uusi tooteid.

 

Pildil vasakulHeikki Parviainen/Metropolia UAS-i vanemkoolitaja
Pildil paremal: Toivo Lukas/AD Baltic AS-i tootejuht ning koolituse tõlk

 

 

Täname kõiki kliente, kes Te meie koolitustel osalesite ja nende vastu jätkuvalt huvi tunnete!
Samuti täname ORU hotelli meeldiva koostöö eest!

 

Kuni järgmiste koolitusteni!

 

Parimate soovidega
AD Baltic AS