AD Baltic AS-i koolitus koostöös kaubamärgiga ZF

26.04.2017
AD Baltic AS-i koolitus koostöös kaubamärgiga ZF
AD Baltic AS-i koolitus koostöös kaubamärgiga ZF

25.04.2017 leidis aset tehniline tasuta koolitus kaubamärgiga ZF. Koolitus toimus Tallinnas, hotellis SUSI. Antud koolituse pikkuseks oli koguni 2 päeva, mille jooksul keskenduti erinevatele teemadele. Koolitajaks oli Waldemar Szhulz, kes on ZFi tehniline konsultant ning, kes sõitis kohale Saksamaalt. Koolitus toimus seekord vene keeles tõlkega eesti keelde, et anda ka meie vene keelt kõnelevatele klientidele võimalus kuulata koolitust neile rohkem omases keeles.

 

Koolituse 1. päeval keskenduti veermikule ja vedrustusele. Räägiti brändist LEMFÖRDER - veapildid; diagnostika; erinevate sildade konstruktsioon; juhendid paigalduseks; varuosad ning brändist SACHS - amortisaatorite erinevad tüübid; kaasaegsed tehnoloogiad; veapildid, remont ja diagnostika.

 

Koolituse 2. päeval keskenduti vaid brändile SACHS - sidurite ehitus, paigaldus ning veaotsing. Koolituse esimeses osas anti üldine ülevaade SACHSi siduritest ja räägiti hoorattast - konstruktsioon, veapildid, diagnostika. Teises osas rääkis koolitaja isereguleeruva siduri tööpõhimõttest ning jagas paigaldusjuhiseid. Räägiti ka siduri survelaagrist - erinevad sidurite survelaagrite tüübid ja hüdraulikasüsteem. Koolituse kolmandas ehk viimases osas keskenduti sidurite remondile ning diagnostikale.

 

Täname kõiki osalejaid ning hotell SUSI suurepärase koostöö eest!

 

Pilte koolitusest:

Pildil vasakul: Waldemar Szhulz
Pildil paremal: Toivo Lukas/ AD Baltic AS-i tootejuht ning koolituse tõlk