AD Baltic AS-i koolitus koostöös kaubamärgiga DENSO

22.02.2017
AD Baltic AS-i koolitus koostöös kaubamärgiga DENSO
AD Baltic AS-i koolitus koostöös kaubamärgiga DENSO

2. veebruaril 2017. aastal korraldas AD Baltic AS taaskord ühe tasuta tehnilise koolituse koostöös kaubamärgiga DENSO. Koolitus leidis aset Tallinnas ning juba paljudele meie klientidele ja koostööpartneritele tuttavas kohas – hotellis Euroopa.


Seekordse, umbes 6-tunni pikkuse koolituse sisuks oli anda tehniline ülevaade DENSO kliimaseadmetest. Koolitusel tuli lähemalt juttu nt külmaainete liigitusest; aurustajatest; kondenseerijatest; ND-oil 8-st; kondensioneeri jahutusgaasist; kompressori õlidest; kõige sagedasematest kompressori vigadest; kompressori vahetamisest ning kõige lõpus anti ülevaade autokliima hooldamise 7st põhisammust.


Koolitust viis läbi DENSO kvalifikatseeritud esindaja Richard Groot. Koolitus toimus inglise keeles tõlkega eesti keelde. Osavõtjaid oli palju, täpsemalt 47. Iga koolitusel osaleja sai ka seekord osa hotell Euroopa maitsvatest buffee elamusest ning võimaluse end virgutada tassikese kohviga.


Üritame endast ka tulevikus parima anda, et meie poolt korraldatud koolitustega oleksid rahul nii meie kliendid, koostööpartnerid ning loomulikult ka meie ise. Ootame alati Teie soovitusi ja tähelepanekuid!


AD BALTIC AS tänab kõiki koolitusel osalejaid ning hotell Euroopat suurepärase koostöö eest!


Kuni järgmiste kohtumisteni!

Pilte koolitusest: