400 kohtumist kahel päeval ja autotööstuse Oscarid

20.05.2019
400 kohtumist kahel päeval ja autotööstuse Oscarid
Sel aastal tõi Autodistribution Internationali (ADI) organiseeritud 31. iga-aastane liidrite kohtumine kokku ligi 160 juhtivtöötajat 40 erinevast riigist, nende hulgas AD Balticu juhid, kes esindasid kolme Balti riiki ja Valgevenet.

AD Balticu tegevdirektor Kęstutis Tubutis ja müügidirektor Vaidas Sitka jagasid oma muljeid liidrite tippüritusest, mille organiseeris ADI, et tugevdada omavahelist partnerlust autotööstuse turul.

 


 

„See üritus on eriti tähtis selle poolest, et mitme miljardi euro suuruse autotööstuse juhid tulevad kokku ühte kohta, et reaalajas vastu võtta reaalseid otsuseid. 400 kavandatud juhtide kohtumist kahe päeva jooksul, rääkimata mitteametlikest vestlustest!“ ütles hr Sitka. Leedu juhid tervitasid võimalust kohtuda põhitarnijate esindajatega ja arutada edasist koostööd ja laienemist. Sündmus leidis aset Brüsseli kesklinnas asuvas luksuslikus konverentsikeskuses Square Brussels.

 

Hr Tubutis, kes esindab ADI gruppi neljas riigis, märkis, et oli huvitav kuulata ADI presidendi Thomas Vollmari tagasivaadet eelmisele ADI üritusele ja tema nägemust seoses ADI-ga hiljutiste arengute osas autotööstuse järelturul.

 

Esimene kaksikvõit


 

Ürituse kõrgpunktiks oli auhinnatseremoonia ja kaksikvõit, mis leidis ADI ajaloos aset esimest korda: Damien Germès sai kaks ADI peaauhinda. NGK Spark Plugi Euroopa haru president ja peadirektor, EMEA piirkonnajuht ja NGK arendusjuht Jaapanis sai Aasta tarnija 2018 tiitli ning pärjati hiljem ka Järelturu professionaali 2019 tiitliga.

 

„Auhinnad, mis hr Germès võitis, on vääriline hinnang tema tööle, need on meie turu Oscarid, võiks öelda. Need auhinnad põhinevad autovaruosade turustamise põhikriteeriumidel, nagu toote kvaliteet ja hind, sortiment, tarnimine ja teenused,“ kommenteeris hr Tubutis.

 

Õhtu võitja sai ka Prantsuse skulptori Cécile Thonus’ loodud kunstiteose ja Belgia skulptori Willy Peeters’i loodud trofee, mis kujutab järelturgu, mis on koht, kus hr Germès oma edu saavutas.

 

„Võitja, hr Germès, on suurepärane näide tõelisest liidrist. Minu enda juhtimine põhineb tema omale sarnasel suhtumisel ja ma lähtun alati heade ja austatud juhtide kuldreeglist, et endale ei tohi valetada ja rakendada tuleb väärtusi, mis suunavad teid igapäevases töös,“ märkis hr Tubutis.