2017. AASTAL TOIMUNUD KOOLITUSED AD BALTICUS

16.01.2018
2017. AASTAL TOIMUNUD  KOOLITUSED AD BALTICUS
Mis põnevat leidis aset 2017. aastal AD Balticus.

Uuel aastal uue hooga, kuid esmalt meenutame, mis leidis aset 2017. aastal ning, millistel koolitustel oli meie klientidel võimalik osaleda.

 

2017. aastal korraldasime kokku 11 koolitust. Koostöös erinevate tarnijatega, said meie kliendid enese teadmisi täiendada sellistel koolitustel nagu Delphi, TRW, Elring, Varta, ZF, Monroe, Nissens, Contitech, Gates, Castrol ja Denso.

 

Enamus toimunud koolitustest olid tehnilise sisuga, kuid mitte ainult. Osalejatel oli võimalus ka ise paigaldada pidurikettaid või aidata kaasa pingutusrullide vahetamisel.

 

2017. aasta alguses korraldasime Denso koolituse, mis leidis aset meie hea koostööpartneri juures – Euroopa hotellis. Koolitusel osales kokku 47 klienti. Denso koolituse viis läbi kvalifikatseeritud esindaja Richard Groot. Denso koolituse sisuks olid kliimaseadmed, kuid palju huvitavat sai teada ka külmaainete liigitusest ja kliimaseadmete komponentidest.


Aasta viimaseks koolituseks kujunes Elringi koolitus, mida viis läbi Elringi vanemkoolitaja ja tootespetsialist Mario Rauch. Koolitusel jagus nii huumorit kui ka tõsisemat juttu. Väga meeldiv oli näha ja kuulda, et osavõtjad olid usinad küsimusi esitama ning koolitajaga kaasa rääkima.


Siinkohal soovime tänada kõiki kliente meie poolt korraldatud koolitustel osalemast! Samuti täname kõiki tarnijaid ning teisi koostööpartnereid! Loodame Teid näha ka alanud 2018. aastal, sest tulemas on palju uut ja huvitavat!

Saamaks lähemalt teada Teid ees ootavatest koolitustest, hoidke kindlasti pilk peal meie tellimiskeskkonnal ADCAT rubriigisPeagi toimuvad koolitused”!


Edukat uue aasta algust soovides
AD BALTIC AS