Valige Monroe ja saate 5% tagasi!

Valige Monroe ja saate 5% tagasi!
Kui tellite Monroe kampaaniatoote AD Balticu müügivõrgustikust, saate 5% tagasi AD rahas.

Pühad on läbi, kuid AD Balticu kampaaniad jätkuvad! Kui tellite Monroe kampaaniatoote AD Balticu müügivõrgustikust, saate 5% tagasi AD rahas.


Kampaania kestab 20. jaanuarist kuni 29. veebruarini (kaasa arvatud) AD Balticu müügivõrgustikus.


Kampaanias võivad osaleda kõik AD Balticu partnerid, kellel on sõlmitud ostja lepingud ja kes saavad teha oste AD Balticu müügivõrgustikus.


Kampaania põhireeglid:

  • Monroe kampaaniatooted on AD Balticu veebipoes ADCAT tähistatud spetsiaalse kampaaniasildiga.
  • Ostjad, kes ostavad mis tahes kampaaniatoote (kampaaniaperioodi jooksul), saavad 5% kampaaniatoote ostusummast (koos käibemaksuga) AD rahas tagasi.
  • AD raha laekub, kui kampaaniatoodete eest on tasutud ja kauba tagastamise periood (14 päeva) on läbi; AD raha saab kasutada ainult pärast kampaaniatoodete eest tasumist ja kauba tagastamise perioodi (14 päeva) möödumist.
  • AD raha on lojaalsuspunktid, mida saab kasutada kuni 99% soodustuse saamiseks kaupade ostmisel AD-Balticust. Lisainfot AD raha kohta leiate ADCAT veebipoes avaldatud Lojaalsusprogrammi AD Bonus tingimustest .

 

Üksikasjalik kampaaniatingimuste kirjeldus on saadaval siin.


Lisainfo saamiseks kampaania kohta helistage meile telefonil  +372 5103895 (E–R, 8:00–17:00) või saatke e-kiri aadressil tellimused@adbaltic.ee.


Ärge magage maha!