Meistrite liiga


VÕIB VAADATA, KUIDAS TEISED VÕIDAVAD,AGA VÕIB KÄTTE VÕTTA JA ISE VÕITA

Praegu osaled AD Balticu tellimuse vormistamisel Meistrite liigas, mis annab igaühele võiduvõimaluse. Vali kampaaniatooteid ja saa boonuseid! Kogutud boonused muutuvad AD-rahaks ja muudeks auhindadeks!

KUIDAS SEE TÖÖTAB?

TELLI
KAMPAANIATOOTEID

Kampaanias on ka koostööpartnerite kaubad, mis on internetipoes
tähistatud. Küsi telefoni teel tellimuse vormistamisel ka kampaaniatoodete kohta!

KOGU
BOONUSEID

Ostetud kampaaniatoodete eest arvestatakse automaatselt AD- ja CASTROLi boonust ning pileteid osalemiseks mängus, mis muutuvad võitudeks.

VÕIDA
AUHINDU

Sisene oma AD Balticu kliendikontole ja saa teada, kui palju sul on boonust, kui palju on veel vaja koguda ja mida selle eest saab. Teavet uuendatakse igal öösel.

AUHINNAD

1. Tase

AD-CASHBACK – 5% SULLE

Saavuta 1. tase ja saad 5% tagasi

Rohkem

2. Tase

AD BALTICU PARTNERITE AUHINNAD

TŠEMPIONITE MEELELAHUTUS
TŠEMPIONITE PUHKUS
TŠEMPIONITE RÕIVAD
TŠEMPIONITE MÄNG VIP-LOOŽIS

 

Rohkem

3. Tase

UUS iPhone

Rohkem

4. Tase

REIS FORMULA 1 KESKUSSE

Rohkem

PEAAUHIND

Rohkem

TASEMED

AD BALTIC püüab kõikidele osavõtjatele luua võrdseid võiduvõimalusi. Iga programmist osavõtja jaoks on tema kaalukategooriakohaselt sätestatud individuaalne boonuse tase, mille saavutamisel saab osavõtja auhinna ning on määratud ka kohased 2. ja 3. taseme auhinnakategooriad.

1. TASE

Kui oled enne kuu lõppu jõudnud 1. tasemele, teenid AD-cashback, mis kantakse sinu AD virtuaalse kinkekaardi arvele ja sa saad seda kasutada uute tellimuste jaoks! AD-cashback on 5 protsenti kuu jooksul kogutud boonustest. AD-cashbacki saab koguda igal kuul.

Kuidas AD-cashbacki antakse?

Kui oled kuu aja jooksul jõudnud esimesele tasemele, saad pärast järgmise kuu 20. kuupäeva cashbacki. AD-boonust arvestatakse igal kuul uuesti. Kampaaniatoodete tagastamisel tagastatakse ka selle eest saadud boonus. Tagastatud AD-boonus arvestatakse sinu selle kuu eest teenitud boonusest (tagastatud kauba tellimise kuu eest) maha. Kui pärast AD-boonuse tagastamist järelejäänud summast ei piisa esimese taseme jaoks, siis AD-cashbacki ei maksta. Kui algul anti AD-cashback ning kaup tagastati alles hiljem, siis AD-boonust ja AD-raha saab hiljem maha arvata.

AD-cashbacki summat on lihtne arvutada – 20 AD-boonust muutub AD-rahas 1 euroks. AD-cashback arvutatakse kliendi virtuaalse kinkekaardi kontol, mida saab kontrollida, kui siseneda internetipoes oma AD Balticu kliendikontole.

AD-CASHBACK – 5% SULLE

Saavuta 1. tase ja saad 5% tagasi

2. TASE

Mine üle 2. tasemele ja saa veel rohkem kingitusi! Spordisärk või džemper, meelelahutuskomplekt, korvpallivõistluse piletid või puhkus spaahotellis. Auhinnad on valitud iga osaleja „kaalukategooria“ kohaselt. Sisene oma kliendikontole ja saa teada, mida me oleme sinu jaoks ette valmistanud!

Tšempionite rõivad

Firma spordisärk või CASTROL ja RENAULT (F-1) meeskonna džemper – uusi riideid on igaühel vaja.

Meelelahutuskomplekt*

Rohkem kui 60 meelelahutust tõelisele adrenaliinisõltlasele. Laskmine, unustamatu kogemus maal, vees ja õhus – on, millega tegeleda!

*Meelelahutuskomplekti saaja võib sellest kinkepakkumise komplektist valida ühe meelelahutuse.

Nädalalõpp kahele spaahotellis

SPA savaitgalis dviem. Romantiline öö suurepärases hotellis, õhtusöök, mullivann ja muud naudingud kahele. Keda sa kaasa võtaksid?

Korvpallimatši vaatamine VIP-loožist

Pakkumine kahele ŽALGIRISe mängu vaatamiseks AD Balticu VIP-loožist Kaunase ŽALGIRIS Arenal.


3. TASE

Kui kogud kuu aja jooksul oma grupis kõige rohkem AD-boonust, võidad uue iPhone’i nutitelefoni! Võistlevad ainult ühe „kaalukategooria“ osavõtjad, seega on sul piisavalt võiduvõimalusi! Kui üks kord vedas, proovi veel, sest iPhone'i võib võita iga kuu.

Nutitelefon iPhone

Oma grupi võitja saab iga kuu iPhone'i nutitelefoni. Telefoni mudelid on valitud „kaalukategooria“ järgi, kuid pole kahtlust, et igaüks neist on kvaliteetne, kiire ja kallis, nagu APPLE'i toode peab olema. Ära lase uue nutitelefoni võiduvõimalust mööda!

4. TASE

CASTROLi kampaaniatoodete eest saab CASTROL AD eriboonust. Kui kogud enne aastavahetust suurima koguse CASTROL AD eriboonust, võidad unustamatu reisi kahele Inglismaale F-1 RENAULT keskusse!

Unikaalne kogemus tutvuda F-1ga Inglismaal

Reis kahele Inglismaale, kus avaneb unikaalne võimalus mitte ainult külastada RENAULT'i tehast, vaid ka proovida F-1 RENAULT SPORT võidusõiduautot!

PEAAUHIND

Igaüks võib saada Meistrite liiga tšempioniks ja võita tõeliselt hinnalise auhinna – RENAULT CLIO! Iga arve, milles on näidatud kasvõi üks kampaaniatoode, on mängus osalemise uueks piletiks ja uueks võiduvõimaluseks. Ära kuluta aega ja kogu enne kevadet võimalikult palju pileteid – suurenda oma tšempionite auhinna võiduvõimalust!

3 autot RENAULT CLIO

Uus, stiilne ja karismaatiline ALIZE-paketiga CLIO. Ekspressiivne prantsuse kujundus, väljendusrikas kerevorm ja muljetavaldavad tuled – omades kompaktset linnaautot CLIO, paistad kindlasti massi hulgast välja. Mängu pannakse kolm autot, kuid võita saavad ainult AD Balticu korporatiivkliendid, seetõttu on võiduvõimalused suuremad kui kunagi varem!

Võib vaadata, kuidas teised võidavad, aga võib kätte võtta ja ise võita