Meistrite liiga 2019

Meistrite liiga 2019
Valige märgistusega +5% ml tooteid ja sõitke puhkama!

Meistrite liiga 2019

Valige märgistusega
tooteid ja sõitke puhkama!

Puhkused spetsialistidele

Kuidas See Toimib?

Kui tellite AD Balticust, osalete 2019. aasta Meistrite Liiga programmis, kus saate kampaaniatoodetele kulutatud summast automaatselt 5% AD rahana tagasi. Peale selle võite teenida reisi mis tahes maailma riiki või võita unistuste puhkuse kahele Hiinas. Meil on pakkuda rohkem kui 100 reisi ja riigi valite teie!

Valige
kampaaniatooteid

Valige tooteid,
millel on märgistus
.
Kui tellite telefoni teel, küsige kampaaniamärgitusega tooteid.

Teenige
punkte

Ostetud kampaaniatoodete
eest teenite Meistrite
Liiga punkte. Punktid kinnitatakse, kui
kaupade eest on tasutud
ja tagastusperiood on möödas.

Teenige Meistrite
Liiga ostupreemiat

Kui Meistrite Liiga
punktid on kinnitatud,
makstakse teile ka AD raha.
Kasutage seda uute ostude tegemisel.

Võitke
puhkus

Punktide eest ei saa mitte
ainult AD raha, vaid ka unustamatud reisid.
Võite võita ühe reisist rohkem kui 100.

Auhinnad

MEISTRITE LIIGA OSTUPREEMIA

Rohkem

SUUREPÄRASED
REISID KIIREIMATELE

Rohkem

PARIMAD SAAVAD
PAREMAD REISID

Rohkem

Kõik võivad suuri auhindu võita!

PAKUB Rohkem

ON VÄLJA PANNUD
UNUSTAMATU
2-NÄDALASE
REISI KAHELE
HIINASSE Rohkem
ESTRAVEL-i reisikupong
ESTRAVEL-i reisikupong
ESTRAVEL-i reisikupong

OSALEJAD

2019. aasta Meistrite Liiga programm hõlmab enamikke partnereid, kelle AD Baltic on oma äranägemise järgi nimekirja lisanud. Nimekirja koostamise üksikasjalikud kriteeriumid on kirjas programmi tingimustes. Kui te ei osale programmis, aga tahaksite, võtke ühendust oma AD Balticu esindajaga.

MEISTRITE LIIGA PUNKTID

Meistrite Liiga punktid arvutatakse kampaaniatoodete ostmisel automaatselt. Iga kampaaniatootele kulutatud euro eest saate ühe Meistrite Liiga punkti. Kui tellitud kampaaniatoodete eest ei ole veel makstud ja nende tagastusperiood ei ole möödunud, on punktid kinnitamata ja n-ö külmutatud. Kui tagastusperiood on läbi ja kaupade eest on makstud, kinnitatakse teenitud Meistrite Liiga punktid järgmisel päeval. Suurepäraste auhindade võitmisele kvalifitseeruvad ainult kinnitatud Meistrite Liiga punktid. AD raha arvestatakse nende punktide järgi.

VAADAKE OMA VÕITUSID IGA PÄEV

Kui tahate vaadata, mitu Meistrite liiga punkti teil juba on, mitu on veel vaja koguda, mis on punktide olek ja mis reise nende eest võita võib, logige sisse oma AD Balticu kontole. Lisaks saate vaadata, kui palju AD raha teil on ja kui palju teil veel saada on. Seda teavet uuendatakse igal õhtul.

KAALUKATEGOORIAD

AD Baltic tahab kõigile võitmiseks õiglase võimaluse anda ja on seega kõik partnerid tellimuste ajaloo ja potentsiaali põhjal eraldi kaalukategooriatesse klassifitseerinud, kus võrdsed auhindade pärast vastamisi on.

Hankige oma ad ostupreemia!

Teenite iga kuu kampaaniatooteid ostes Meistrite Liiga ostupreemiat ehk AD raha, mis kantakse teie kontole AD Balticu süsteemis. AD raha saab kasutada uute tellimuste eest maksmiseks. Meistrite Liiga ostupreemia võrdub 5% kampaaniatoodetele kulutatud summast.

Kuidas meistrite liiga ostupreemiat teenida?

Teenite igal kuul kampaaniatooteid ostes Meistrite Liiga punkte. Kui kauba eest on makstud ja tagastusperiood on möödunud (14 päeva), kinnitatakse nende kampaaniatoodete Meistrite Liiga punktid ja seejärel arvutatakse varsti Meistrite Liiga ostupreemia ning kantakse teie (ostja) AD raha kontole.

AD raha jääki ja saadaolevat summat näete, kui logite ADCAT-i e-poes AD Balticu kontole sisse, helistate kõnekeskusesse telefoninumbril +372 5103895 või võtate ühendust oma AD Balticu esindajaga. Seda teavet uuendatakse igal õhtul.

Kus saab AD raha kasutada?

AD raha saab kasutada AD Balticust ostmiseks. AD rahaga saab tasuda kuni 99% tootehinnast. Kassas saab kasutatavast AD rahast AD eriallahindlus, mis vähendab selle võrra ostusummat. Miks kasutada oma raha, kui saate kasutada AD raha?

Suurepärased reisid kiireimatele

Koguge oma kaalukategoorias esimesena ettemääratud hulk kinnitatud Meistrite Liiga punkte ja võitke 500-eurone ESTRAVEL-i reisikupong.

See mäng algab iga kuu esimesel päeval ja kestab, kuni esimene partner grupis on kogunud vajaliku arvu kinnitatud Meistrite Liiga punkte. Võitja selgub eeldatavasti järgmise kuu 14. kuupäevaks. 5 päeva jooksul pärast võitja kindlaks tegemist andmed kontrollitakse ja kinnitatakse ning võitja kuulutatakse välja. Kui võitja ei tule oma võidule järele, antakse auhind partnerile, kes on sel kuul Meistrite Liigas kõige rohkem punkte teeninud. Selles mängus võivad osaleda ainult Eestis tegutsevad partnerid.
Kuhu 500 euro eest sõita saab?

Kas plaanite võita või olete selle auhinna juba võitnud? ESTRAVEL-i ja AMERICAN EXPRESS-i puhkusespetsialistid annavad nõu ja aitavad valida parima reisi. Reisispetsialistid soovitavad...

Parimad saavad paremad reisid

Koguge oma kaalukategoorias kõige rohkem Meistrite Liiga punkte ja võitke ESTRAVEL-i 1000-eurone reisikupong.

Iga kuu on kaalukategoorias uus mäng. Kuu lõpus ootame veel 14 päeva, et kõigi tellitud kampaaniatoodete eest oleks makstud ja tagastusperiood oleks möödunud. Seejärel andmed kontrollitakse, kinnitatakse ja võitjad kuulutatakse välja 5 päeva jooksul. Selles mängus osalevad kõikide Balti riikide partnerid.
Kuhu 1000 euro eest sõita saab?

Kui mõtlete, kuhu 1000 euro eest puhkama sõita, aitavad otsust teha ESTRAVEL-i ja AMERICAN EXPRESS-i puhkusespetsialistid. Reisispetsialistid soovitavad praegu...

Kõik võivad suures mängus võita

Kui tellite DELPHI või BOSCH-i kampaaniatooteid, osalete automaatselt kõige suuremas mängus, kus saate võita oma unistuste reisi. Iga arve, mis sisaldab vähemalt ühte DELPHI või BOSCH-i kampaaniatoodet, on uus mängupilet. Mida rohkem nende tootjate kampaaniatooteid tellite, seda suurem on võimalus võita.

Mäng toimub igas riigis kuni aasta lõpuni. 2020. aasta jaanuaris toimub Tallinnas eriüritus, kus valitakse juhuslikult partnerid, kes pakivad kohvrid ja sõidavad vägevatele reisidele.

DELPHI paneb välja 3000-eurose reisi mis tahes riiki

Iga kord, kui valite DELPHI kampaaniatoote, suurendate oma võimalust võita 3000-eurone ESTRAVEL-i reisikupong. Minge unustamatule retkele kõige kaugemasse maailma riiki. Millise riigi külastamisest unistate?BOSCH kutsub teid Hiinat avastama.
Kas võtate osa?

Suur Hiina müür, Shanghai, lipu heiskamine Tian'anmeni väljakul, legendaarsed tehased, lõputud riisiväljad, filmides nähtud kosed ... BOSCH tahab teile seda ainulaadset Hiinat tutvustada. Selles mängus osalevad ainult Eestis tegutsevad AD Balticu partnerid, nii et võiduvõimalused on eriti kõrged. See on pingutust väärt!

Lugege Hiina reisiprogrammi kohta. Rohkem