Valige SWAG ja uuendage oma töökoja seadmeid

Valige SWAG ja uuendage oma töökoja seadmeid
(2019.06.03 - 2019.07.31)

 

Ettevõte AD Baltic käivitab suvehooaja ja kutsub oma partnereid osalema SWAG- müügikampaanias. Tellige SWAG-kaubamärgi tooteid AD Baltic’u müügivõrgustikust ja saate suurepärase võimaluse uuendada oma töökoja seadmeid summas 800 eurot (ilma käibemaksuta)!

 

Kampaania toimub 3. juunist kuni 31. juulini (kaasa arvatud) Leedu, Läti ja Eesti territooriumil.

Kampaanias osalevad need partnerid, kes ostavad Kampaania perioodil AD Baltic müügivõrgustiku kaudu SWAG-kaubamärgi tooteid summas 300 (ilma käibemaksuta) eurot ja üle selle. Veebipoes ADCAT on Kampaaniatooted tähistatud spetsiaalse märgiga.

Auhind – vabalt valitud kaubad AD Baltic müügivõrgustiku tootevalikust, mida pakutakse kategoorias „Hooldusseadmed“ ja „Seadmed“.

Auhinna saavad kolm partnerit (üks Leedust, Lätist ja Eestist).Kampaania Võitja on osaleja, kelle Kampaania perioodi jooksul tellitud Kampaaniatoodete kogusumma suureneb kõige rohkem võrreldes eelmisel aastal samal perioodil (2018) tellitud SWAG-toodete kogusummaga.

 

Võitjad selgitatakse välja 30. augustiks. Võitjatega võetakse isiklikult ühendust. Võitjate nimed avaldatakse ettevõtte AD Baltic veebisaidil.

 

Kampaaniatingimuste üksikasjaliku kirjelduse leiate siit.


Lisainfot Kampaania kohta võite saada ka telefoninumbrilt +372 5103895 (I–V, 8:00–17:00) või e-posti aadressilt tellimused@adbaltic.ee

 

Nepalaid garām iespēju uzvarēt!