AD autoakudele antakse 5-aastane garantii!

AD autoakudele antakse 5-aastane garantii!
Saavad AD autoaku ostjad pikendada aku garantiid kuni 5 aastani. 

Kampaania periood kestab 5. detsembrist 2019 kuni 29. veebruarini 2020 (kaasa arvatud). Kampaaniat on pikendatud 31. detsembrini 2020 (kaasa arvatud).


Kampaania on suunatud eraisikutele, kes ostavad uue AD autoaku ja paigaldavad selle kasutamiseks sõiduautosse. Sõiduautot võib kasutada ainult isiklikuks otstarbeks, mitte äritegevuseks.


Kampaanias osalemine on lihtne:

  • ostja (eraisik) ostab kampaaniaperioodi jooksul uue AD autoaku ja paigaldab selle oma erasõidukisse, mida ei kasutata äritegevuseks; Klient saab standardse 3-aastase garantii, nagu ennegi.
  • klient sisestab uue AD autoaku ja oma sõiduauto (milles seda AD autoakut kasutatakse) andmed, täites lihtsa küsimustiku veebisaidil www.adakud.ee.
  • Süsteem kontrollib, kas ostetud AD autoaku sobib vastava sõiduki jaoks, salvestab muud seotud andmed ja saadab ostjale e-posti teel pikendatud garantii sertifikaadi (PDF).


Tähtis teave:

  • Pikendatud garantii tingimused on samad nagu standardse garantii puhul. Tingimused jäävad samaks, ainult lõppkuupäev on erinev.
  • Pikendatud garantii hakkab kehtima standardse garantii lõppedes.
  • Pikendatud garantii sertifikaadil (PDF) on märgitud kogu info pikendatud garantii kohta: selle kehtivusperiood, sõiduauto, millele aku on paigaldatud, garantii tingimused ja muu teave.
  • Kui enne garantiiperioodi lõppu tekib AD autoaku rike, peab klient viima aku müügiesindaja kätte, nagu ka tavapärase garantii puhul. Garantiitööde teostamise protseduur on sama nagu standardse garantii puhul.

 

Lisainfot leiate siit:

Internet www.adakud.ee

Telefon +372 510 3895

E-post tellimused@adbaltic.ee

AD Balticu müügiesindaja aitab teid samuti alati meelsasti.