AD SPORT pidurikettad

AD SPORT pidurikettad

Esmaklassilised füüsilised parameetrid ja atraktiivne disain

Kirjeldus:
AD Sport on kõrgeima kvaliteediga sportpiduri kettad, mida valmistatakse seeriatena ja eritellimusel* vastavalt kliendi nõudmistele.

Lisaks suurepärastele füüsilistele parameetritele on piduriketastel ka võrratu mustri disain, mis paelub kõigi tuuningu entusiastide tähelepanu.

AD Sport tooteid iseloomustab tasakaal vormi ja sisu vahel. Kõik avad on tehtud hästi läbimõeldud viisil, et ketaste jahutuse optimeerimine oleks nii lihtne kui võimalik. Ka sälgud on kavandatud hoolikalt ettekavatsetud viisil. Nende disain garanteerib piduriklotside tõhusa puhastamise töötamise ajal sinna moodustuvatest välimistest kihtidest (sadestised, klaasistunud pind).

AD pidurikettad on ametlikult heaks kiitnud German Technical Inspection Association (TÜV). See on kõrge tunnustus AD tootemargi toodete kvaliteedile. T + M TÜV sertifikaadi andis välja volitatud sertifitseerimiskeskus „TÜV Rheinland". Sertifikaat tagab, et toode ja selle tootmisprotsess on sõltumatu sertifitseerimisorganisatsiooni kontrolli ja järelevalve all
Täiendatud
AD Sport piduriketaste valik
Uues valikus on 70 toodet kõige populaarsematele autodele. Kõiki tooteid pakutakse turul uute atraktiivsete hindadega.

Efektiivsete AD sportpiduri ketaste kujundus lühendab pidurdusmaad ning tagab saasteainete ja gaaside tõhusama käitlemise, parema jahutuse ja pikema tööea. ADeCat elektroonilises kataloogis viidatakse nendele piduriketastele ABSi tootja SPORTLINE valiku all.

*Enne tellimuse esitamist tuleb küsida müüjalt tellimuse täitmise võimalusi.